Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. nás požádala, abychom vytvořili novou podobu reprezentativní kanceláře sekretariátu ředitele závodu v Jičíně. Nejprve jsme si vzájemně vyjasnili, k jakému účelu je prostor kanceláře určen: reprezentativní prostor pro uvítání významných návštěv závodu, dostatečný prostor pro jejich osvěžení a relaxaci před jejich programem, prostor pro úschovu jejich zavazadel, oblečení a v neposlední řadě pozice pro dvě pracovní místa s potřebným vybavením. Jednalo se o poměrně malý prostor a tak se zakázka stala skutečnou výzvou.

Na práci se podílel celý náš tým interiérových architektů, grafiků a techniků. Výsledkem je úchvatný čistý a moderní prostor, který nabízí dostatečný komfort jak pro příchozí návštěvy, tak pro zaměstnance a vyhovuje všem moderním standardům bezpečnosti a pracovní hygieny. Interiér nabídne jak designově výjimečné kusy nábytku a moderní interaktivní prvky pro efektivní práci, tak standardizované materiály, protože jsme mysleli samozřejmě i na cenové rozpětí projektu. Celý návrh vychází z nového korporátního grafického manuálu společnosti, do kterého se nám již podařilo přispět několika grafickými přístupy.

Klient v současné době zvažuje inovace dalších kanceláří v tomto moderním duchu, který perfektně vystihuje směřování společnosti a závodu a který je přívětivý jak k návštěvníkům, tak k zaměstnancům.

 

 

S námi zrealizujete každý projekt, každou myšlenku. Těšíme se na Vás!

Neváhejte poptat naše služby.

Volejte +420 603 824 671 nebo pište: mam-zajem@komercni-interiery.cz