Vynikáme precizní prací, individuálním přístupem a skutečnou kvalitou. Zákazníci se na nás obrací s žádostí, abychom pro ně vymysleli a vyrobili také něco speciálního, co si žádá nejen originální grafiku a funkční koncept, ale i použití těch nejmodernějších technologií a naprosto precizní instalaci.

Byli jsme osloveni s žádostí o práci, která se týkala rekonstrukce bytového domu, kde náš zákazník také podniká. Jednalo se o rekonstrukci zasklených ploch u interiérových dveří v jeho objektu. Požadoval věrnou imitaci pískovaného skla. Motivy měly být takové, jaké se nacházely v původních architektonických plánech objektu z přelomu 19. a 20. století.

Pro nás to znamenalo nejprve vytvořit věrnou podobu motivu. Díky modernímu měřícímu a grafickému vybavení jsme vytvořili identické motivy, které se následně připravili do výroby. Výrobní technici použili metodu laserového řezání do pískované folie, jejíž variantu jsme předem vybrali ze vzorníků. Díky výběru strojového řezání laserem místo ruční separace jsme dosáhli výsledku s přesností, která se dá měřit v mikronech. Odpadlo také riziko, že by se ty nejmenší detaily polepu mohly zničit nebo deformovat, protože řezání drobných a miniaturních vzorů do pískované folie je za pomocí standardních metod nemožné. Díky zmiňované speciální technice to ale s námi možné je a tak jsme zanedlouho po výrobě naplánovali instalaci. Při ní jsme museli postupovat také s nejvyšší mírou preciznosti, protože motivy vyřezané z pískované folie byly na většině míst skutečně milimetrové. Protože ale máme přes 18 let zkušeností a známe všechny používané materiály, věděli jsme i zde, jak postupovat, aby byl výsledek bezchybný.

Vše jsme zrealizovali k velké spokojenosti klienta, který byl nadšený z úrovně naší práce. Polepy nyní dotvářejí jinak úchvatný interiér objektu klienta, který se ho snaží uvést do původní podoby. Ke konci roku jsme tak měli možnost vytvořit i něco skutečně překrásného, co není čistě komerční, ale má i estetickou a uměleckou hodnotu.

 

S námi zrealizujete každý projekt, každou myšlenku. Těšíme se na Vás!

Neváhejte poptat naše služby.

Volejte +420 603 824 671 nebo pište: mam-zajem@komercni-interiery.cz